HOBİ MÜHENDİSLİK

ASANSÖR MALZ.İML.PAZ.SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

ADRES: FERHATPAŞA MAH.. KARADENİZ CAD. No:51/B ATAŞEHİR/İSTANBUL

MÜHENDİSLİK HİZMET SÖZLEŞMESİ

FİRMA ADI:

ADRESİ:KAYNARCA MAH. SIR SOK. NO 4/1 PENDİK-İSTANBUL

CE BELGESİ:

1-) Yukarıda gösterilen firmanın kontrolü, mühendislik hizmetleri HOBİ MÜHENDİSLİK tarafından yapılacaktı.

2-) Mühendislik hizmeti projelendirme, asansör son kontrolü dahildir. Asansörün denetlenmesi, bu konudaki teknik talimat çerçevesinde HOBİ MÜHENDİSLİK yetkili personeli tarafından yapılacaktır.

3-) Mühendislik hizmeti sözleşmesi anlaşmasının imzalandığı tarihten itibaren …………………………………….bütün mühendislik hizmetleri HOBİ MÜHENDİSLİK personeli tarafından yapılacak olup, dışarıdan hiçbir suretle başka firmalara ve şahıslara mühendislik işi görülmeyecektir. Bil hassa yukarıda ikinci maddede yer alan projelendirme kısmına müdahale ettirilmeyecektir.

4-) İş bu sözleşme konusu gereğince …………………………………….mühendislik hizmeti ücreti ……TL  1 adet %18 KDV hariç olup sözleşmenin imza tarihinden itibaren her projelendirmeden sonra müşteri tarafından HOBİ MÜHENDİSLİK’ e ödenecektir.

5-) İş bu mühendislik sözleşmesi imzası tarihinden itibaren bir yıla akdedilmiştir. Sözleşmenin bitiminden bir ay evvel taraflara sözleşmenin yenileneceği hususu diğer tarafa yazılı olarak bildirilecektir. Ertesi seneler içinde aynı hüküm geçerliliği muhafaza edilecektir.

6-)  iş bu sözleşme  …………………………………………………………………………………… ;……. PAFTA, …..  ADA ,       ……  PARSEL adresindeki asansörün mühendislik hizmetini kapsar.

7-) İş bu sözleşme … / …/……… tarihinde 2 nüsha 7 madde olarak imza edilmiştir.

FİRMA                                                                                         HOBİ MÜHENDİSLİK

sözleşmeyi indirmek için tıklayınız.hobi_muhendislik_sozlesme